ΕΚΤΟΣ ΠΟΛΗΣΓΕΙΤΟΝΙΚΟΙ ΔΗΜΟΙΚΗΦΙΣΙΑ ΤΑ ΕΘΙΜΑ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ στους Δημοτικούς Βρεφονηπιακούς και Παιδικούς Σταθμούς Από maroussi city - 26 Φεβρουαρίου 2023 7 μερίδιο FacebookTwitterWhatsAppLinkedinEmailViber Οι μικροί μαθητές με τη βοήθεια των δασκάλων τους έφτιαξαν χαρταετούς και στην συνέχεια τις παραδοσιακές λαγάνες. Δραστηριότητες που άρεσαν ιδιαίτερα στα παιδιά! Καλή Σαρακοστή! ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP