Είναι σημαντικό να τονιστεί η συμβολή της Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Βριλησσίων, την εφιαλτική βραδιά στις 3/8/2021, όταν έσπευσε με όχημα πυρόσβεσης, ώστε να συμβάλει επιτυχώς στην καταστολή φωτιάς σε σημείο κατοικημένης περιοχής στην Βαρυμπόμπη αργά την νύχτα.
Συγκινητική η διάσωση ενός σκυλιού που είχε εγκλωβιστεί.
Συγχαρητήρια, πάντα και παντού παρόντες.
Μπράβο σας, νοιώθουμε ασφαλείς που σας έχουμε δίπλα μας, 24ωρες κάθε μέρα όλο τον χρόνο!
![Σημαντική η συμβολή της Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Βριλησσίων στην κατάσβεση της φωτιάς! 4 Σημαντική η συμβολή της Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Βριλησσίων στην κατάσβεση της φωτιάς!](https://okpa-vrilissia.gr/wp-content/uploads/2021/08/2222-171x300.jpg)