![Πρόσκληση συμμετοχής στον 1ο Αγώνα Δρόμου για την προστασία των δασών (Αργύρη – Κάσδαγλη – Μορέλλα) 4 Πρόσκληση συμμετοχής στον 1ο Αγώνα Δρόμου για την προστασία των δασών (Αργύρη – Κάσδαγλη – Μορέλλα)](https://likovrisipefki.gr/images/articles2/articles%20magda/DIMOS%20LIK%20PEFKIS%20-%20AGONAS%20DROMOU%20-%20POST%20-%2005%202024-02-02.jpg)
Σας προσκαλούμε να δηλώσετε συμμετοχή στον 1ο Αγώνα Δρόμου που διοργανώνει ο Δήμος Λυκόβρυσης – Πεύκης για την προστασία των δασών (Αργύρη – Κάσδαγλη – Μορέλλα).
Ο Αγώνας Δρόμου 3 χιλιομέτρων για την προστασία των δασών θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 15/06/2024 στις 19:00 με σημείο εκκίνησης το δάσος Αργύρη (οδός Πευκών & Δάσους) και σημείο τερματισμού το δάσος Μορέλλα. Θα ακολουθήσει απονομή στο γήπεδο μπάσκετ του ΑΣΤΕΡΑ.
Μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή συμπληρώνοντας την σχετική φόρμα και αποστέλλοντας την στο e–mail:
Υπενθυμίζουμε ότι η διαδικασία δηλώσεων συμμετοχής στον Αγώνα Δρόμου ολοκληρώνεται στις 09/06/2024.