Ευχαριστούμε τους μαθητές ,τους γονείς, και τους εκπαιδευτικούς καθώς και την Δ/ντρια του 1ου Γυμνασίου Βριλησσίων, για την υποστήριξη των αναγκών του Κοινωνικού Παντοπωλείου, σε αυτές τις δύσκολες για όλους εποχές.
![Κοινωνικό Παντοπωλείο:📌 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων!! 8 ✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![Κοινωνικό Παντοπωλείο:📌 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων!! 8 ✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![Κοινωνικό Παντοπωλείο:📌 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων!! 8 ✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![Κοινωνικό Παντοπωλείο:📌 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων!! 11 👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
Σας ευχαριστούμε πολύ!!![Κοινωνικό Παντοπωλείο:📌 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων!! 12 ❤️](https://maroussi.city/wp-content/uploads/2021/05/koinoniko-pantopoleiof09f938c-1o-gymnasio-vrilission_60b53b9a1cf32.gif)
![Κοινωνικό Παντοπωλείο:📌 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων!! 12 ❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
Ευχαριστούμε τους μαθητές ,τους γονείς, και τους εκπαιδευτικούς καθώς και την Δ/ντρια του 1ου Γυμνασίου Βριλησσίων, για την υποστήριξη των αναγκών του Κοινωνικού Παντοπωλείου, σε αυτές τις δύσκολες για όλους εποχές.