ΓΕΙΤΟΝΙΚΟΙ ΔΗΜΟΙΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Κοινωνικό Φαρμακείο: Παραδώσαμε στο “Άγγιγμα ζωής” ,για την στήριξη Ογκολογικών ασθενών, μεγάλη ποσότητα φαρμάκων! Από maroussi city - 8 Ιουλίου 2021 65 μερίδιο FacebookTwitterWhatsAppLinkedinEmailViber Την Πέμπτη 1/7/2021 παραδώσαμε στο “Άγγιγμα ζωής ” για την στήριξη Ογκολογικών ασθενών, μεγάλη ποσότητα φαρμάκων. Η δική σας προσφορά αρκετές φορές μπορεί εκτός από τους δικαιούχους του Κοινωνικού Φαρμακείου μας να υποστηρίξει και άλλες δομές. Ευχαριστούμε πολύ ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP