Κλειστό λόγω Covid : Μόλις 4 ημέρες μάθημα για το Γυμνάσιο Αναβρύτων!Στα 160 έως τώρα τα σχολεία σε καραντίνα…

302
Κλειστό λόγω Covid : Μόλις 4 ημέρες μάθημα για το Γυμνάσιο Αναβρύτων!Στα 160 έως τώρα τα σχολεία σε καραντίνα...
Εύα Μαυρίδου

Σε καραντίνα 14 ημερών τέθηκαν όλα τα τμήματα για το Πρότυπο Γυμνάσιο Αναβρύτων από την περασμένη Παρασκευή. Μετά από μαθητές που βρέθηκαν θετικοί στο τεστ, το σχολείο θα συνεχίσει με διαδικτυακή εκπαίδευση τα μαθήματα, ενώ καθημερινά ολοένα και περισσότερα σχολεία στη χώρα κλείνουν (είτε τμήματά τους είτε ολόκληρο το σχολείο) λόγω κρουσμάτων.

Είναι το πρώτο σχολείο στην περιοχή του Αμαρουσίου που κλείνει όλα τα τμήματά του, ενώ το 10ο Δημοτικό Σχολείο Αμαρουσίου βρίσκεται στη λίστα του Υπουργείου Παιδείας με κλειστά έως τώρα δύο τμήματα.

10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5

 

Η λίστα με τα σχολεία σε καραντίνα αυξάνεται δραματικά…

Συγκεκριμένα, το πρωί της Παρασκευής τα σχολεία με κλειστά τμήματα έφτασαν τα 159 σε αριθμό, ενώ δεν έχει ενημερωθεί και επίσημα η λίστα με το Γυμνάσιο Αναβρύτων, το οποίο αναμένεται να συμβεί στις επόμενες ώρες. Οι γονείς ωστόσο έχουν ενημερωθεί πλήρως από τους αρμόδιους του σχολείου και σύμφωνα με το πρωτόκολλο του ΕΟΔΥ οι μαθητές βρίσκονται σε καραντίνα 14 ημερών. Η διενέργεια του μοριακού τεστ στους μαθητές θα γίνει σύμφωνα με οδηγίες όταν αυτοί συμπληρώσουν τις ημέρες που προβλέπονται από τον ΕΟΔΥ. Μέχρι τότε όπως είναι φυσικό επικρατεί αγωνία και ανησυχία στους γονείς και τα παιδιά, ενώ πολλοί αναρρωτιούνται για τη σκοπιμότητα της επανέναρξης λειτουργίας των Δημοτικών και Γυμνασίων ένα μήνα πριν το τέλος τη σχολικής χρονιάς.

Το μεσημέρι της Πέμπτης τα σχολεία με κλειστά τμήματα ήταν 119, ενώ την Τετάρτη ήταν μόλις 27

Αναλυτικά τα κλειστά λύκεια, γυμνάσια, νηπιαγωγεία και δημοτικά, σύμφωνα με τη λίστα του υπουργείου Παιδείας:

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 14/05/2021 Α3 (Α Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
6/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ 14/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), ΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 14/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 13/05/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΕΥΤΕΡΑΣ (Α Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΕΤΑΡΤΗΣ (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΡΙΤΗΣ (Γ Τάξη), ΤΡΙΤΗ (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΕΤΑΡΤΗΣ (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΕΜΠΤΗΣ (Ε Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΜΙΣΤΡΙΩΤΕΙΟ 13/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β1 ΘΕΤΙΚΩΝ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
9ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13/05/2021 ΤΑΞΗ Ε1 (Ε Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 13/05/2021 Γ3 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΥΣΤΕΓΑΖΟΜΕΝΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ -ΜΠΟΜΠΙΡΕΣ Ο.Ε. 13/05/2021 ΝΗΠΙΑ (ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 13/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑ.Λ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 13/05/2021 ΒΠ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 13/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΛΙΟΥ 13/05/2021 Β 1 (Β Τάξη), Β ΠΡ ΑΝΘΡ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 13/05/2021 Γ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 13/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΡΟΥ ΑΥΛΙΔΑΣ 13/05/2021 ΤΜΗΜΑ Δ (Δ Τάξη), ΤΜΗΜΑ Δ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 13/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ-ΒΟΘΩΝΑ ΘΗΡΑΣ 13/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2  ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΕΠΑ.Λ. ΘΗΡΑΣ 13/05/2021 Α5 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α5 ΓΕΝΙΚΗΣ (Α Τάξη), Α5 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ (Α Τάξη), Α5 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ (Α Τάξη), Α5 ΠΡΟΣ (Α Τάξη), Α5 ΣΧΕΔΙΟ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ζ.Π.Α. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΕΝΤΑΓΜΕΝΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ) 13/05/2021 Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (Δ Τάξη), Δ ΓΠ (Δ Τάξη), Δ ΠΖ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
8ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13/05/2021 Β ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 13/05/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ 13/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΩΜΑΤΙΩΝ 13/05/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α4 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13/05/2021 B4 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Μουσικό Γυμνάσιο Καρδίτσας – Λυκειακές Τάξεις 13/05/2021 (57) – Γ1 ΛΥΚΕΙΟΥ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (58) – Γ2 ΛΥΚΕΙΟΥ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (67) – Γ1 ΛΥΚΕΙΟΥ – ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (68) – Γ2 ΛΥΚΕΙΟΥ – ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (768) – Γ1 ΛΥΚΕΙΟΥ – ΕΠΙΛ ΜΟΥΣ – Ελλ Παραδ Μουσική (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (769) – Γ2 ΛΥΚΕΙΟΥ – ΕΠΙΛ ΜΟΥΣ – Στοιχ Αρχ Ηχοληψ2 (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (817) – Γαγγλ1 – ΑΓΓΛΙΚΑ Γ1 ΛΥΚΕΙΟΥ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (818) – Γαγγλ2 – ΑΓΓΛΙΚΑ Γ2 ΛΥΚΕΙΟΥ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (87α) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ – Ανθρωπιστικ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (87θ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ – Θετικ Τεχν (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (87π) -Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ – Οικον Πληροφ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (87υ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ – Θετικ Υγείας (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (881) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΓΠβΠ – Γ1 Ιστορία (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (882) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΓΠβΠ – Γ1 Μαθηματικά (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (883) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΓΠβΠ – Γ2 Ιστορία (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (884) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΓΠβΠ – Γ2 Μαθηματικά (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93α) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΑΚΟΡΝΤΕΟΝ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93β) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΒΙΟΛΙ (κλασικό) (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93δ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΒΙΟΛΟΝΤΣΕΛΟ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93θ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΚΙΘΑΡΑ (κλασική) (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93κ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΚΑΝΟΝΑΚΙ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93λ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΛΑΟΥΤΟ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93μ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ (τρίχορδο) (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93ν) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΚΛΑΡΙΝΕΤΟ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93ξ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΚΡΟΥΣΤΑ (παραδοσιακά) (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93π) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΒΙΟΛΙ (παραδοσιακό) (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93σ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΣΑΞΟΦΩΝΟ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93τ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΚΛΑΡΙΝΟ (παραδοσιακό) (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93υ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΠΙΑΝΟ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93φ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΦΛΑΟΥΤΟ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97k) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΔΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΚΙΘΑΡΑΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97m) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΔΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΠΝΕΥΣΤΩΝ – ΜΠΑΝΤΙΝΑ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97s) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΔΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97t) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΔΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97x) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΔΕ -ΣΥΝΟΛΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜ + ΑΝΑΔΟΜ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97z) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΔΕ – ΣΥΝΟΛΟ JAZZ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97β) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΣΥΝΟΛ ΕΛΛ ΠΑΡΑΔΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97ζ) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΣΥΝΟΛΟ JAZZ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97κ) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΚΙΘΑΡΑΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97ο) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΟΡΧΗΣΤΡΙΚΟ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97π) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΠΝΕΥΣΤΩΝ – ΜΠΑΝΤΙΝΑ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97σ) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97τ) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97φ) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΧΟΡΩΔΙΑ ΟΜΟΙΩΝ ΦΩΝΩΝ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97χ) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ -ΣΥΝΟΛΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜ + ΑΝΑΔΟΜ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (996) – Γ2 ΛΥΚΕΙΟΥ- ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΝΙΑΚΩΝ 13/05/2021 Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ4 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤΞ Ολοήμερο (ΣΤ Τάξη), ΣΤΞ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤΞ2 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 13/05/2021 Β θ1 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΕΠΑ.Λ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 13/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
14ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 13/05/2021 B3 (Β Τάξη), Β3- ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β3- ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β3- ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
150ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 13/05/2021 Β (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 13/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
33ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 13/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛ (Δ Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛ (Ε Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
51ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 13/05/2021 Α 2 ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 23/5
70ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 13/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
71ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 13/05/2021 ΤΜΗΜΑ Ε1 (Ε Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 13/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 13/05/2021 ΠΡΩΙΝΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 23/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13/05/2021 ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ 1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13/05/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΔΟΧΗ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ 13/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), Δ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Δ (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 13/05/2021 Γ4 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 13/05/2021 Γ_ΟΠ (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Γ3_Ιστορία (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ/ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΙΡΗΣ Ν. ΡΑΠΤΟΥ 13/05/2021 Β4 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
56ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 13/05/2021 Δ (Δ Τάξη), Δ-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Δ (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ 13/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1_ΑΓΓΛ (Γ Τάξη), Γ1_ΓΑΛΛ (Γ Τάξη), Γ1-ΓΕΡΜ (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ 13/05/2021 Ε ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Ε Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ-ΡΟΔΙΤΣΑ 13/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
28ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ 13/05/2021 Α2 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Α2 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ 13/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 13/05/2021 Γ5 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 13/05/2021 Β΄ (Β Τάξη), Β΄ ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β΄ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΉ (Β Τάξη), Β΄ ΠΖ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Τ.Ε. Β (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
8ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 12/05/2021 ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑ.Λ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 12/05/2021 Γ ΟΔ (Γ Τάξη), Γ3 ΓΕΝΙΚΗΣ (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 12/05/2021 Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΖ-ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΑΓΓΛ. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΓΑΛ. (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΗΒΑΣ 12/05/2021 ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 12/05/2021 Ε/ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ 12/05/2021 Ε3 (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 12/05/2021 Α6 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
23ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 12/05/2021 2ο τμήμα Πρωινού Υποχρεωτικού Προγράμματος (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 12/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 12/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 12/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΛΙΟΥ 12/05/2021 Β4 (Β Τάξη), Βθετ2 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β-ΘΕΤ2 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΟΛΩΜΟΣ 12/05/2021 Α5 (Α Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), ΓΥΦ (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 12/05/2021 Α2 (Α Τάξη), ΑΑΓΓ2 (Α Τάξη), ΑΓΕΡ2 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
Γ4 (Γ Τάξη), ΓΑΓΓ4 (Γ Τάξη), ΓΓΑΛ (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 12/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1=ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ 12/05/2021 Β1 ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΔΙΘΕΣΙΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΟΥ 12/05/2021 ΤΑΞΗ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΑΞΗ 2η (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
57ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12/05/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧ ΔΙΔΑΣ Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12/05/2021 Β2-Γ (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 12/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 12/05/2021 Α (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ_Α (Α Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ_Α (Α Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 12/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΩΝ Β΄ (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ Β΄ (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Β΄ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β3 (Β Τάξη), ΠΖ ΟΛΟΗΜΕΡΟ Β΄ (Β Τάξη), ΥΠΟΔΟΧΗΣ Β1΄ (Β Τάξη), ΥΠΟΔΟΧΗΣ Β2΄ (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
15ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 12/05/2021 ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ 1 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
16ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 12/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
16ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 12/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
174ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 12/05/2021 ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
18ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 12/05/2021
18ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 12/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
26ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 12/05/2021 Β3 (Β Τάξη), Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ε ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε3 (Ε Τάξη), Ε3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ 12/05/2021 Γ1β (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
4ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 12/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
52ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 12/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
53ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 12/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 12/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ-ΟΠ-1 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 12/05/2021 Β ΘΕΤ 1 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 12/05/2021
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 12/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΔΑΦΝΗΣ 12/05/2021 B2 (Β Τάξη), ΒΜ (Β Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 12/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ-ΟΠ-1 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12/05/2021 ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΕΝΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 12/05/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
9ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 12/05/2021 Β4 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 12/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
ΣΥΣΤΕΓΑΖΟΜΕΝΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ – ΛΕΜΟΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 12/05/2021
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ “ΚΥΒΕΛΗ” 12/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ “ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗ” 12/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
5ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΥΡΟΥ 12/05/2021 Α2΄ ΤΑΞΗ (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α2 (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 12/05/2021 Ε1 (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
9ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 12/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β-ΑΓΓ-2 (Β Τάξη), Β-ΓΑΛ-2 (Β Τάξη), Β-ΘΕΤ-3 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΡΑΛΛΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΛΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 12/05/2021 Α4 (Α Τάξη), ΑΓΕΡ4 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΣΥΡΟΥ 12/05/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γαισθ (Γ Τάξη), Γβρεφ (Γ Τάξη), Γυδρ (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
22ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12/05/2021 ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 12/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), ΒΑ1 (Β Τάξη), ΒΘ1 (Β Τάξη), ΒΘ2 (Β Τάξη), ΒΞ1 (Β Τάξη), ΒΞ2 (Β Τάξη), ΒΞΓΕ1 (Β Τάξη), ΒΞΓΕ2 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11/05/2021 Α4 (Α Τάξη), Α4 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α4 ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
23ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11/05/2021
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ 11/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
17ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 11/05/2021 B2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Γ4 (Γ Τάξη), Γ4ΑΓΓΛ (Γ Τάξη), Γ4ΓΑΛΛ (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 11/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε4 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε4 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Ε (Ε Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 11/05/2021 ΣΤ1 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΛΑΜΑΣ 11/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11/05/2021 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 11/05/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ 11/05/2021 .Ε (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε4 (Ε Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Ε Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
1ο ΕΠΑΛ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ – “ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ” 11/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), ΓΥΔ (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 11/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1ΑΓΓ (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΗΝΙΔΩΝ 11/05/2021 Γ-3 (Γ Τάξη), Γ-3_Ιστορία (Γ Τάξη), Γ-ΑΓΓΛΙΚΑ-3 (Γ Τάξη), Γ-Θετ (Γ Τάξη), Γ-Οικ (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 11/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1ο ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
39ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 11/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
41ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 11/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
Β2 (Β Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 11/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑ.Λ ΥΜΗΤΤΟΥ – ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΕΙΟΣ 11/05/2021 Γδοικ (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 11/05/2021 ΓΠΔ (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΚΙΑΤΟΥ 11/05/2021 Β-ΠΛΗ (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΔΙΑΝΙΚΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 11/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2ΑΓΓ (Β Τάξη), Β2ΓΑΛ (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 11/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11/05/2021 TMHMA 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΙΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Γ ΜΑΛΛΙΑΡΑ 11/05/2021 Ε1 (Ε Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11/05/2021 Β3 (με 2η ξένη γλώσσα γερμανικά) (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 11/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 11/05/2021 Β (Β Τάξη) από 11/5 έως και 25/5
1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 11/05/2021
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 11/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1-Αγγλικά (Γ Τάξη), Ζ0*Γ3 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ3 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ2 (Γ Τάξη), Πρωινή_Ζώνη_Γ (Γ Τάξη), ΤΕ_ΟΜΑΔΑ_4_Γ (Γ Τάξη), ΤΕ_ΟΜΑΔΑ_5_Γ (Γ Τάξη), ΤΥ_ΟΜΑΔΑ_2_Γ (Γ Τάξη), ΤΥ_ΟΜΑΔΑ_3_Γ (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 11/05/2021 Α5 (Α Τάξη), Β4 (Β Τάξη), Γ6 (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕ.Λ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 11/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 11/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 Αγγλικά (Β Τάξη), Β1 Ενισχυτική (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10/05/2021 ΣΤ – 2 (ΣΤ Τάξη) από 10/5 έως και 23/5
22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 10/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη) από 10/5 έως και 23/5
ΠΡΩΙΝΗ Ε (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΣΤ 2 ΩΡΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΝΑΞΟΥ 10/05/2021
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 10/05/2021 Β3 (Β Τάξη), Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 ΤΜ ΕΝΤΑΞΗΣ (Β Τάξη) από 10/5 έως και 24/5
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΩΤΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2-ΑΓΓΛ (Β Τάξη) από 10/5 έως και 23/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΙΛΩΤΑ 10/05/2021 Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΕΝΤΑΞΗΣ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄Τάξη Γερμανικά (ΣΤ Τάξη) από 10/5 έως και 23/5

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP

Download on the App Store Get it on Google Play
Περισσότερα ....για εσάς

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ