Ξεκινήσαμε το Σάββατο 29-5-2021 , την φόρτωση ζωοτροφών,κρεμών για εγκαύματα, νερών, και άλλων ειδών πρώτης ανάγκης,που θα μεταφερθούν στον δήμο Κορινθίας σε φιλοζωική οργάνωση για την υποστήριξη των τραυματισμένων κ ταλαιπωρημένων ζώων από την φωτιά . Η ποσότητα τεράστια που συγκεντρώθηκε χρειάστηκε φορτηγό μεγάλο και άλλα μηχανήματα για να διευκολυνθεί η φόρτωση τους.
Σας ευχαριστούμε για μια ακόμα φορά για την ανταπόκριση σας!! Ευχαριστούμε τους εθελοντές μας στον ΟΚΠΑΔΒ που για μια ακόμα μια φορά βοηθάνε σε όλα.
![ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΛΗΓΕΝΤΩΝ ΖΩΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ 5 🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΛΗΓΕΝΤΩΝ ΖΩΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ 6 👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Σας ευχαριστούμε όλους όσοι έσπευσαν, όσοι βοήθησαν κ βοηθούν, όσοι το επικοινώνησαν παντού.