Ευχαριστούμε τους μαθητές και μαθήτριες, τους γονείς,τους εκπαιδευτικούς
και την Δ/ντρια κα Σύρμα Ευαγγελία, του 1ου Γυμνασίου Βριλησσίων για τις προσφορές τους σε τρόφιμα στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του δήμου, εν όψει των εορτών.
![Δράση Προσφοράς & Αγάπης από το 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων! 6 👉](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Καλά Χριστούγεννα! ![Δράση Προσφοράς & Αγάπης από το 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων! 7 🌲](https://maroussi.city/wp-content/uploads/2021/12/drasi-prosforas-agapis-apo-to-1o-gymnasio-vrilission_61c184c20dadf.gif)
![Δράση Προσφοράς & Αγάπης από το 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων! 8 Δράση Προσφοράς & Αγάπης από το 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων!](https://maroussi.city/wp-content/uploads/2021/12/drasi-prosforas-agapis-apo-to-1o-gymnasio-vrilission_61c184c20dadf.gif)
![Δράση Προσφοράς & Αγάπης από το 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων! 7 🌲](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f332.png)
![Δράση Προσφοράς & Αγάπης από το 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων! 8 Δράση Προσφοράς & Αγάπης από το 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων!](https://okpa-vrilissia.gr/wp-content/uploads/2021/12/2-1-133x300.jpg)
Ευχαριστούμε τους μαθητές και μαθήτριες, τους γονείς,τους εκπαιδευτικούς
και την Δ/ντρια κα Σύρμα Ευαγγελία, του 1ου Γυμνασίου Βριλησσίων για τις προσφορές τους σε τρόφιμα στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του δήμου, εν όψει των εορτών.