![Δωρεάν covid test για όλους τους κατοίκους των Βριλησσίων στην πλατεία Γεωργίου Σεφέρη (πρώην πλατεία 28ης Οκτωβρίου – Άνω Βριλήσσια) τη Δευτέρα 31.5.2021-09.30 – 15.00μ.μ 5 👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![Δωρεάν covid test για όλους τους κατοίκους των Βριλησσίων στην πλατεία Γεωργίου Σεφέρη (πρώην πλατεία 28ης Οκτωβρίου – Άνω Βριλήσσια) τη Δευτέρα 31.5.2021-09.30 – 15.00μ.μ 5 👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Κινητή μονάδα του ΕΟΔΥ σε συνεργασία με το Ιατρικό Κλιμάκιο των Δημοτικών Ιατρείων, θα βρίσκεται στο σημείο , όπου όλοι οι πολίτες των Βριλησσίων άνω των 10 ετών , θα μπορούν να προσέλθουν από τις 09.30 – 15.00μμ και να υποβληθούν σε δειγματοληπτικό έλεγχο δωρεάν, γρήγορα και με ασφάλεια.
Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να έχουν μαζί τους αστυνομική ταυτότητα , ΑΜΚΑ, καθώς επίσης και τον αριθμό κινητού τηλεφώνου στον οποίο θα λάβουν τα αποτελέσματα του ελέγχου.
και να υποβληθούν σε δειγματοληπτικό έλεγχο δωρεάν, γρήγορα και με ασφάλεια.
Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να έχουν μαζί τους αστυνομική ταυτότητα , ΑΜΚΑ, καθώς επίσης και τον αριθμό κινητού τηλεφώνου στον οποίο θα λάβουν τα αποτελέσματα του ελέγχου.