Λόγω απαραίτητων τεχνικών εργασιών που εκτελούνται για την αναβάθμιση και τον εκσυγχρονισμό του Δημοτικού Δικτύου Ύδρευσης, θα πραγματοποιηθούν διακοπές στην υδροδότηση κατά τις πρώτες πρωινές ώρες της ΤΕΤΑΡΤΗΣ 07/07/2021 και συγκεκριμένα από 00:00 έως 05:00, στις περιοχές που περικλείονται από τις οδούς: Αττικής / 25ης Μαρτίου –Παραρεμάτιος – Ολύμπου – Έβρου / Αγ. Αντωνίου.
Οι εργασίες εκτελούνται με γνώμονα την ταχύτερη δυνατή αποκατάσταση της παροχής νερού σε όλους τους υδρολήπτες.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.
![Διακοπές στην υδροδότηση λόγω εργασιών 4 υδρευση](https://maroussi.city/wp-content/uploads/2021/07/diakopes-stin-ydrodotisi-logo-ergasion_60e40a3013988.jpeg)