Επειδή ήδη οικογένειες Ελληνικές και Ουκρανικές αναζητούν προσωρινή στέγη, παρακαλούμε όποιος συμπολίτης μας έχει κλειστό διαμέρισμα και φυσικά επιθυμεί να φιλοξενήσει έστω και ένα άτομο, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας στα τηλέφωνα:
210-6135611,210-8100224
![⭕Έκτακτη Ανακοίνωση 5 👇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
Ήδη 3 συμπολίτες μας έχουν δηλώσει ένα διαμέρισμα 5αρι, ένα δωμάτιο(στούντιο) και 2 δωμάτια με τρία κρεβάτια και με μπάνιο. Τους ευχαριστούμε πολύ για την ευγενική χειρονομία ανθρωπιάς και την άμεση ανταπόκριση .
Είναι μητέρες με τα παιδιά τους και ηλικιωμένοι όσοι έρχονται με μια τσάντα μόνο στο χέρι τους.
![⭕Έκτακτη Ανακοίνωση 6 👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Σας ευχαριστούμε πολύ!