Ένα ακόμη λιτό και συγχρόνως μοντέρνο κατάστημα Coffee Dive έχει ανοίξει στο Μαρούσι μας, επί της Μητροπόλεως 41!!
λίγα λόγια για το κατάστημα….
Διαθέτοντας 27 διαφορετικά single origins, estates και microlots απ’ όλο τον κόσμο, καβουρντίζονται καθημερινά και μας προσφέρουν μια μοναδική εμπειρία fresh roasted coffee.
![Το κατάστημα Coffee Dive Αμαρουσίου συμμετέχει στις επιχειρηματικές δράσεις του maroussi.city 4 Το κατάστημα Coffee Dive Αμαρουσίου συμμετέχει στις επιχειρηματικές δράσεις του maroussi.city](https://maroussi.city/wp-content/uploads/2020/05/image004-300x200.jpg)
Αν έχετε πάθος για μοναδικούς microlot & speciality grade κόκκους καφέ και ονειρεύεστε μία δροσερή καλοκαιρινή ”βουτιά” στο μυστηριώδη και απολαυστικό κόσμο του καφέ…τότε κάντε ”D I V E” εδώ, στο Coffee Dive, στο Μαρούσι!